Cele Akademii

Akademia Piłkarska

FOOTBALL ACADEMY
Szamotuły

to miejsce, w którym pracowici i zdolni młodzi ludzie mają możliwość doskonalić swoje piłkarskie umiejętności. To także miejsce gdzie kształtuje się charakter, gdzie wartości takie jak szacunek do drugiego człowieka, sumienność w wykonywaniu postawionych sobie zadań i uczciwość nabierają istotnego znaczenia.

Pokonywanie swoich słabości i trening, to kroki by osiągnąć wymarzony cel – stać się lepszym piłkarzem, a także lepszym człowiekiem.

FA-Szamotuły_720

Akademia Piłkarska FOOTBALL ACADEMY daje szansę młodym ludziom na rozwój swojej największej pasji – by w przyszłości stać się profesjonalnym piłkarzem.

Jako Akademia Piłkarska FOOTBAL ACADEMY Szamotuły, kładziemy duży nacisk na rozwój szlachetnych postaw społecznych jak rywalizację fair play i poszanowanie przeciwnika.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij