Powrót w smutnych nastrojach

Zgrupowanie zespołów Football Academy w Ustroniu Morskim dobiegło dziś końca. Zawodnicy wrócili do Szamotuł w minorowych nastrojach i to nie dlatego, że od jutra czeka ich powrót do szkolnych ławek, a z powodu porażek w meczach kontrolnych, które rozegrali tuż przed wyjazdem z nadbałtyckiej miejscowości.

Jako pierwsi w niedzielne przedpołudnie na boisko wyszli juniorzy starsi. O 10:30 rozpoczął się ich mecz z seniorami Astry Ustronie Morskie. Przewaga fizyczna czwartoligowca znalazła przełożenie na wynik. Miejscowi wygrali spotkanie 4:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Tobiasz Piątek. Tym samym zespół pozostaje bez zwycięstwa w 2017 roku, choć pamiętać trzeba, że mierzył się z wyże notowanymi przeciwnikami. Przełamać złą passę juniorzy będą chcieli podczas wyjazdu do Niemiec w przyszłym tygodnie, w trakcie którego zagrają z S.C. Borea Drezno.

Nastrojów w grupie nie poprawili juniorzy młodsi, którzy również zeszli z boiska pokonani. Ich pogromcami okazał się zespół Gwardii Koszalin. Pojedynek był bardzo wyrównany, a o wyniku przesądził jeden gol, którego niestety zdobyli przeciwnicy.

A1
Astra Ustronie Morskie – FA Szamotuły 4:1
Bramka dla FA: Tobiasz Piątek

Zespół rozpoczął mecz w składzie: Kłos – Hoffgunst, Tecław, Piątek, Świderski, Kabaciński, Stachowiak, Linowski, Maślanka, Kijak, Łada. Po przerwie na placu gry pojawili się Odolczyk oraz Maćkowiak, Ratajczak, Grzybowski i Łażewski.

B1
Gwardia Koszalin – FA Szamotuły 1:0

Zespół rozpoczął mecz w składzie: Nadobnik – Gula, Krysztopowicz, Pytkowski, Kołak, Binek, Piasecki, Łukaszewski, Czwojdrak, Wawrzyniak, Błachowicz. Po przerwie pojawili się na boisku Maksymowicz, Jagieniak, Świerkowski, Łochowicz, Koszuta oraz Kochanek.

 

Może Ci się również spodoba

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij