Remis i porażka z Miedzią

Zespoły Football Academy Szamotuły rozegrały dziś swoje pierwsze mecze kontrolne. Rywalem były drużyny Miedzi Legnica.

Pojedynki z drużyną z Dolnego Śląska były pierwszymi grami kontrolnymi. Jak to bywa na początku okresu przygotowań, forma nie mogła być zbyt wysoka, stąd i wyniki, które z pewnością nie mogą zadowalać. Juniorzy starsi spotkali się z rywalami, którzy na co dzień występują w Centralnej Lidze Juniorów. Walczą w niej o utrzymanie, zajmując po rundzie jesiennej 14. pozycję. Na nowo otwartym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Szamotułach było widać, że obie drużyny dopiero szlifują formę. Spotkanie nie obfitowało w zbyt wiele sytuacji strzeleckich, a bezbramkowy rezultat jest najlepszym odzwierciedleniem boiskowych wydarzeń.

Gole padły za to w starciu juniorów młodszych, z tym że zdobywali je wyłącznie goście. Po wyrównanej pierwszej części, w drugiej rywale zdecydowali przeważali, co udokumentowali trzema trafieniami. Warto podkreślić, że w drużynie Football Academy wystąpiło czterech testowanych zawodników. Kolejne spotkania nasi zawodnicy rozegrają już w trakcie zgrupowania w Ustroniu Morskim. Pierwszym rywalem tam będą drużyny Bałtyku Koszalin.

A1
FA Szamotuły – Miedź Legnica 0:0

Zespół rozpoczął mecz w składzie: Kłos – Świderski, Hoffgunst, Tecław, Maćkowiak, Kijak, Linowski, Piątek, Buczek, Łada, Maślanka. Po przerwie na placu gry pojawili się Odolczyk, Sierżant, Król, Grzybowski, Ratajczak i Wawrzyniak.

B1
FA Szamotuły – Miedź Legnica 0:3

Może Ci się również spodoba

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij