Stadion

Treningi członków akademii piłkarskiej Football Academy Szamotuły odbywają się na stadionie im. Stanisława Kurowskiego, który wchodzi w skład obiektów całego kompleksu sportowego Centrum Sportu w Szamotułach.

Płyta główna stadionu ma wymiary 105×68 m. Boisko wyposażone jest w bramy bezpieczeństwa oraz bramy wjazdowe. Na stadionie znajdują się zadaszone ławki trenerskie i sędziowskie.

stadionPonadto stadion posiada wydzielony tunel dla piłkarzy, który prowadzi z szatni na boisko piłkarskie. Stadion ma dwa rodzaje trybun – krytą i otwartą. Obiekt ma łącznie 2377 miejsc siedzących oraz 500 stojących.

Stadion położony jest w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się niedaleko centrum miasta oraz otoczony jest znacznym obszarem przestrzeni zielonej.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij